موسسه فرهنگی و هنری تفاهم

ما با خلاقیت، تفاهم داریم

گروه فرهنگی و هنری تفاهم

درباره تفاهم

پیام مدیرعامل: گفتنی‏‌ها کم نیست اما حوصله‏‌ها چرا. بنابراین صاف و پوست‏‌کنده سر از اصل مطلب درآورم، لابد شما را هم خرسند ساخته‌‏ام؛ تفاهم، موسسه‏‌ای فرهنگی و هنری و البته چندمنظوره است. لابد می‏‌پرسید مثل برخی جاها که همه‌‏چیز قروقاطی است؛ باید بگویم نه، اشتباه نکنید. ما شاید چند هندوانه برداشته باشیم، اما مسلماً نه با یک دست. این‏جا دست بالای دست بسیار است! ماشاءالله همه هم مجرب و خبره و این‌کاره. هر کس به هندوانه‌‏ی خویش مشغول است و وظیفه دارد آن را با دقت تمام، وفای به عهدی مثال‏‌زدنی و البته با هزینه‏‌ای معقول و منطقی به دست مشتری‏اش برساند.
این‏جا هم چاپ می‌‏زنیم، هم برای شما و برندتان تبلیغات گسترده راه می‏‌اندازیم، برای‏تان همایش برگزار می‏‌کنیم، اگر می‏‌خوانید برایتان کنسرت‌ و اگر سر و کارتان با قلم‏مو و رنگ است برای‏تان در گالری‏‌ها نمایشگاه برپا می‏‌داریم، اگر می‏‌نویسید کتابتان را چاپ و منتشر می‏‌کنیم. راستی، اگر کسب و کاری راه انداخته‏‌اید مشاوران ما برای‏تان کمپین تبلیغاتی و اتاق فکر راه می‏‌اندازند و ایده‌‏پردازی‏ می‏‌کنند، بیا و ببین. خلاصه این‏که، ما فکر می‏‌کنیم برای این‏که تفاهم داشته باشیم، تفاوت کافی نیست؛ این‏جا خلاقیت، حرف آخر را می‏‌زند و البته انصاف حرف اول را.
چشم‌‏انداز موسسه خلاق: شرط امر خلاقانه، تجهیز به ذهن‏‌هایی است که ایده‏‌هایی خلاق بپرورند. حرف که نه، عمل ما، نشان‏‌دهنده همه چیز است. بروید پایین، بخشِ «نمونه آثار» ما را ببینید. عرض کردیم که این‏جا هیچ هندوانه‏‌ای سربسته نیست؛ به شرط چاقو. ببینید و حیران و سرگشته از این همه کار خلاق، سراغ از ما بگیرید.

مـا

زیاد نیستیم، اما کارهای زیادی از دست‌مان برمی‌آید؛ هر کس تخصص خودش را دارد؛ هر هندوانه فقط با یک دست!یک دوست تجاری خوب که بتوانید با او تفاهم کنید بسیار بهتر از پایه‏‌گذاری کسب و کار بر اساس رابطه‏‌های دوستانه است

- John D. Rockefeller -خدمات


مجله تفاهم

نمونه آثار

کاتالوگ موسسه فرهنگی و هنری تفاهم دانلود کاتالوگ

ارتباط با ما


  • ایران / تهران / خ انقلاب / روبروی درب دانشگاه تهران / مجتمع پارسا / واحد ۲۰۱


  • ۶۶۹۷۲۷۷۹ ۲۱ ۹۸+


  • ما با خلاقیت، تفاهم داریم


  • info@tafahomgroup.com